Tricksters Bratislava opäť kraľujú lakrosu na Slovensku - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksters Bratislava opäť kraľujú lakrosu na Slovensku

Tricksters Bratislava opäť kraľujú lakrosu na Slovensku

Meno historicky najúspešnejšie lakrosového klubu na Slovensku sa zapísalo už 9× na víťaznú trofej Slovenskej lakrosovej ligy.

Po dvoch sezónach, kedy Tricksters SLL nehrali a tej minulej v ktorej vo finále podľahli rivalom z Bratislavy Bats, im tento raz odplatili minuloročnú finálovú prehru a zvíťazili v SLL 2021 jednoznačne 14:3. Na konci sa tak mohli lakrosisti Tricksters radovať z trofeje, ktorá si teraz prejde určite podobnú cestu ako hokejový Stanley cup.

Priebeh zápasu bol od začiatku v rukách našich chlapcov, ktorým opäť vyšiel začiatok zápasu a rovnako ako aj v semifinále proti Skalici, otvorili skóre zápasu. Až za stavu 6:0 sa v druhej štvrtine skórovali aj hráči Bats. Rozbehnutých Tricksterov, však už nič nemohlo zastaviť a postupne navyšovali svoj náskok. Na konci duelu, svietil na svetelnej tabuly stav 14:3 v prospech Oranžovo-čiernych.

Vďaka však patrí všetkým hráčom Tricksters, ktorí na posledné 2 zápasy Tricksters prišli. Poďakovať musíme aj všetkým ktorí si počas posledného obdobia prešli ťažkými životnými situáciami. Taktiež patrí poďakovanie aj všetkým organizátorom SLL, za to že aj v tejto náročnej situácií COVID 19, zorganizovali podujatia vo svojich mestách.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


SLL 2021
  Z V Vpp P Ppp B
Tricksters Bratislava 3 2 0 1 0 6
DNV Bats 3 2 0 1 0 6
Skalica Chiefs 3 1 1 1 0 5
Zvolen Punishers 3 0 0 2 1 1

TRÉNINGY

STREDA

Muži: 18:00

Lakrosový tréning Tomášikova 2, Bratislava mapa

SOBOTA

Muži: 9:00

Lakrosový tréning Tomášikova 2, Bratislava mapa