Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

V derby sme ťahali za kratší koniec

Naši chlapci v sobotu podľahli v poslednom kole SLL hráčom z Devínskej Novej Vsi 7:11.

Zápas sa začal s oneskorením, pretože náš súper ešte čakal na hráčov z poza rieky Moravy. To akoby našich chlapcov rozrušilo a do zápasu nevstúpil dobre. Súper sa dostal do vedenia 3:0 a kontroloval hru. Tricksteri sa na ihrisku hľadali a najmä vlastnými chybami, dávali súperovi tromfy do rúk. V druhej a tretej štvrtine sa síce Tricksteri prebudili no na súpera ktorého ťahali predovšetkým posily z Čiech to nestačilo. Vo štvrtej štvrtine troma gólmi rozhodli o konečnom výsledku zápasu.

Pre našich mladých hráčov, to bolo dobrá škola, nabrali ďalšie skúsenosti, ktoré môžu v ďalších zápasoch pretaviť vo svoj prospech.

Napriek prehre však naši chlapci zostali na prvom mieste v lige, vďaka lepšiemu rozdielu gólov. V sobotu sa tak stretnú so štvrtým tímom po základnej časti, Zvolenom.