Tricksteri v príprave na ME - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksteri v príprave na ME

Tricksteri v príprave na ME

V tomto roku na sa v Poľskej Wroclave konajú majstrovstvá Európy v lakrose a náš reprezentačný tím na nich nebude opäť chýbať.

Na ME sú našimi súpermi v základnej skupine tímy Rakúska a Dánska.

Tieto majstrovstvá Európy však budú v niečom iné ako tie predchádzajúce a iné než ktorékoľvek. Po prvý raz v histórii lakrosu, bude turnaj zároveň kvalifikáciou na majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať pravdepodobne v USA. Pôvodné miesto konania bol Kanadský Vancouver, no po odstúpení organizátora sa zdá, že žezlo prevezme Los Angeles, mesto kde sa v roku 2028 majú konať Olympijské hry a s vysokou pravdepodobnosťou na nich uvidíme aj lakros, minimálne ako ukážkový šport.

Predovšetkým hráči, ktorí stoja pri lakrose od jeho začiatku si plne uvedomujú historickú chvíľu, ktorá môže mať zásadný vplyv na smerovanie Slovenského lakrosu a preto by malo byť našim cieľom nie len sa zúčastniť. Uvidíme ako to celé dopadne a či sa tento tím predstaví aj na MS v roku 2022, alebo nie.

Cestu reprezentačného tímu môžete sledovať cez "Facebook fanpage ":[https://www.facebook.com/…acrosseTeam/]

Okrem iného môžete chlapcom na ME prispieť, či už zo zahraničia cez PAYPAL, alebo zo Slovenska na bankový účet SK18 1100 000­0 0029 4703 1­773. Tak isto v prípade sponzorskej zmluvy je možná dohoda a umiestnenie loga partnera na dresy a výstroj.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2020
  Z V Vpp P Ppp B
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0
Olimpija Ljublana 0 0 0 0 0 0
Vienna Monarchs 0 0 0 0 0 0
Tricksters Bratislava 0 0 0 0 0 0
Zagreb Bulldogs 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

ŠTVRTOK

Muži: 17:45

Lakrosový tréning Tomášikova 2, Bratislava mapa