Aký bol lakrosový rok 2019? - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Aký bol lakrosový rok 2019?

Aký bol lakrosový rok 2019?

Záver roka je ideálnym časom na ohliadnutie sa za uplynulým rokom, ktorý bol pre lakrosový klub Tricksters Bratislava, opäť veľmi úspešný.

Ako sa už stalo zvykom, začiatkom roka sa naši chlapci, už tradične predstavili na lakrosovom turnaji v Budapešti, kde sa v silnej konkurencii nestratili a obsadili napokon 3. miesto z pomedzi desiatich účastníkov.

V marci odštartoval druhý ročník Dunajskej Lakrosovej ligy a Tricksteri nastupovali na ťažké zápasy proti tímom z Rakúska, Maďarska a Slovinska. DLL napokon chalani ovládli, keď v súčte bodov boli o bod lepší ako minuloročný obhajcovia trofeje z Viedne. Tricksteri sa tak premiérovo mohli tešiť z víťazstva v tejto nadnárodnej lige, DLL.

V máji ešte hráči lakrosového klubu Tricksters zaknihovali ďalšie víťazstvo na turnaji vo Viedni (ALO) a na tomto turnaji zaknihovali už tretie víťazstvo v histórii turnaja.

Týždeň pred finále DLL nasledovala ďalšia turnajová skúsenosť, pre našich chlapcov a to historicky vôbec prvá cesta na turnaj do španielskej Barcelony, kde sa na kvalitne obsadenom turnaji naši chlapci nestratili a napokon podľahli iba americkému výberu, čím obsadili druhé miesto.

September Tricksteri odštartovali na promo akcii v Bratislavskom Decathlone, kde odprezentovali lakros, deťom a mládým ľuďom.

Týždeň na to si naši chlapci odbehli do neďalekej Ostravy, kde sa premiérovo predstavili na turnaji Pitbulls cup, na ktorom sa našim chlapcom podarilo premiérovo zvíťaziť vo všetkých zápasoch, napriek kvalitným tímom z Čiech a Poľska.

Sezónu 2019 uzavreli Tricksteri na lakrosovom turnaji vo Viedni, ktorý sa hral s olympijskými pravidlami, teda 6 na 6. Aj tento krát naši chlapci dokázali poraziť všetkých súperov a z turnaja si okrem cennej skúsenosti, odniesli aj víťazné trofeje.

Celková bilancia roku 2019:

Tri víťazstva na turnajoch a v lige, jedno druhé miesto, jedno tretie miesto a kopec skvelej zábavy. Ak chceš aj ty, zažiť skutočný lakrosový svet a hrať šport pre chlapov za najúspešnejší lakrosovový klub na Slovensku, pridaj sa k nám na Facebooku, Instagrame alebo #HRAJLACROSSE

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2020
  Z V Vpp P Ppp B
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0
Olimpija Ljublana 0 0 0 0 0 0
Vienna Monarchs 0 0 0 0 0 0
Tricksters Bratislava 0 0 0 0 0 0
Zagreb Bulldogs 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

ŠTVRTOK

Muži: 17:45

Lakrosový tréning Tomášikova 2, Bratislava mapa