Tricksters víťazom Pitbulls Cupu 2019 - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksters víťazom Pitbulls Cupu 2019

Tricksters víťazom Pitbulls Cupu 2019

Lakrosový klub Tricksters Bratislava sa stal prvým víťazom medzinárodného lakrosového turnaja Pitbulls cup, ktorý organizovali chlapci z nového lakrosového klubu na severe Moravy z Ostravy.

Na turnaji sa predstavili okrem domácich Pitbulls aj Brno Ravens, Šumava Wildboars, poľský klub z Katovíc a náš lakrosovový klub.

Tricksteri vstúpili do turnaja zápasom proti domácemu celku, ktorý porazili jednoznačne 10:0. Napriek tomu ostravskí ukázali, že od vzniku klubu sa čo to naučili a každým zápasom v turnaji rástli. V druhom zápase dňa narazili naši chlapci na Šumavských diviakov, ktorí neistali svojmu menu nič dlžní a ukázali čo vedia šikovné České ručičky. Zápas bol v tomto prípade celkom vyhrotený, keď najme mladí hráči súpera, nedokázali uniesť trpkosť prehry za čo boli často vylučovaní. Tricksteri však zápas zvládli a zvíťazili 5:1.

V treťom zápase dňa narazili Tricksteri na Brno Ravens. Posledný spoločný zápas oboch tímov v NFLL v roku 2018 skončil hromadnou bitkou, takže obavy boli na mieste. Napriek tomu, zápas bez väčších problémov zvládli naši chlapci v pomere 8:2.

Posledným sobotným súperom Tricksterov bol Legion Katovice, ktoré predviedli proti našim chlapcom veľmi umnú hru no Tricksterom sa napriek tomu podarilo udržať si náskok a zvíťaziť aj vo štvrtom zápase 4:1.

Veľká vďaka patrí aj pracovníkom Quality Hotel Ostrava, vďaka ktorým sme našli skutočne domovské ubytovanie a pomohli nám tak maximálne zregenerovať pred ďalším dňom.

V nedeľu na našich chlapcov čakali zápasy nadstavbovej skupiny proti najlepším tímom na druhom a treťom mieste. Opäť sa tak stretli so Šumavou a Katovicami.

Šumava začala zápas lepšie keď sa jej podarilo vsietiť prvý gól. Na ten však naši chlapci rýchlo zareagovali a do polčasu otočili skóre vo svoj prospech. Potom už padali góly iba do bránky diviakov pričom hráčom Šumavy opäť tiekli nervy. Slováci napokon zvíťazili 6:1.

V poslednom zápase sa Tricksters stretli ešte raz s Katovicami. Tricksters Bratislava otvorili skóre zápasu, súperovi sa však podarilo vyrovnať nie len skóre ale aj hru. Tricksteri sa ale nevzdali , zápas otočili vo svoj prospech a zvíťazili 4:1. Bez prehry na turnaji tak zdvihli nad hlavu historicky prvý Pitbulls cup.

Za najužitočnejšieho hráča na turnaji bol so 17 gólmi vyhlásený Martin Kramár, za hráča s najväčším počtom Trestných minút 7 zase Ján Hubáček. Ďakujeme organizátorom, aj súperom za skvelý turnaj, ktorým sme mohli odštartovať našu jesennú sezónu.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2019
  Z V Vpp P Ppp B
Tricksters Bratislava 8 6 1 1 0 20
Vienna Monarchs 8 6 0 1 1 19
Olimpija Ljublana 8 4 0 4 0 12
Budapest Blax 8 2 0 6 0 6
Graz Gladiators 8 1 0 7 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa