Posledné kolo NFLL v Bratislave - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Posledné kolo NFLL v Bratislave

Posledné kolo NFLL v Bratislave

Lakrosová sezóna sa pre Tricksterov skončila cez víkend v Bratislave, kde bolo na programe posledné kolo českej lakrosovej ligy (NFLL). Ako tomu je v tejto lige pravidlom, bolo sa na čo pozerať.

V sobotu nastúpili naši chlapci proti už istému finalistovi z Radotína a pustili sa do neho bez rešpektu. Tricksteri išli do vedenia 2:0 no vĺčatám sa podarilo skórovať tak isto dva razy. Bolo jasné, že tento zápas bude vyrovnaný a rozhodnúť môže aj jeden gól. To sa aj potvrdilo. Do poslednej štvrtiny išli naši chlapci vo vedení o jeden gól. Radotín však v poslednej časti hry zmobilizoval svoje sily, vyrovnal a strelil ešte o dva góly viac ako oranžovo-čierny. Tým sa aj napriek veľkej snahe nepodarilo vyrovnať a prehrali tak 12:14.

Nedeľa už bola skutočne slávnostným ukončením sezóny, čomu nasvedčoval aj nástup Tricksterov na zápas proti Brnu. Predzápasový nástup v znamení indiánov bol predzvesťou tvrdého boja o územie.

Od začiatku bol zápas jednoznačne v prospech našich chlapcov a postupne sa do hry zapojili všetci hráči zo širšej striedačky. Súper sa snažil hru vyrovnať predovšetkým tvrdosťou a postupne sa hra priostrovala, až do takej miery že 30 sekúnd pred koncom tretej štvrtiny sa strhla strkanica pred bránkou Brna, po ktorej sa do seba pustili hráči z oboch tímov. Zapojili sa aj hráči zo striedačiek a rozhodcovia tak udeľovali tresty ako na bežiacom páse. Tým pádom už nebolo možné pokračovať ďalej v hre a to aj napriek snahe oboch tímov dohrať tento zápas. Rozhodcovia odmietli dopískať zápas a ukončili ho predčasne. Trošku smutný záver veľmi pekného lakrosového víkendu v Bratislave.

Aj napriek tomu, bol lakrosový víkend v Bratislave pekným spestrením chudobnej lakrosovej jesene a rozlúčkou s jedným z našich veľkým srdciarom a kamarátom Braňom Zelmanom, ktorý sa rozhodol odísť na zaslúžený indiánsky dôchodok. Držíme mu palce v jeho ďalšom živote a budeme radi, keď ho budú mokasíny omínať tak, že ho privedú na bojový chodník bojovať so svojimi oranžovo čiernymi bratmi.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2020
  Z V Vpp P Ppp B
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0
Olimpija Ljublana 0 0 0 0 0 0
Vienna Monarchs 0 0 0 0 0 0
Tricksters Bratislava 0 0 0 0 0 0
Zagreb Bulldogs 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

ŠTVRTOK

Muži: 17:45

Lakrosový tréning Tomášikova 2, Bratislava mapa