Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

3. kolo NFLL

Počas víkendu sa konalo tretie kolo českej lakrosovej ligy v ktorej súperia aj naši chlapci. Sobotná cesta do Prahy bola poznačená asi 30 minútovým zdržaním z dôvodu uzávierky na diaľnici pred Prahou. Chalani tak dorazili na prvý zápas 10 minút pred jeho začiatkom.

Súper oproti minulotýždňovému meraniu síl vytiahol silnejšiu zostavu so skúsenými hráčmi. Ani to však našich bojovníkov nezaskočilo a najmä v prvej polovici zápasu boli vyrovnaným súperom.

Skóre otvorili domáci, no už o niekoľko minút bolo vyrovnané zásluhou Kramára. Jižní Mesto sa však opäť dostalo do vedenia na 2:1 s čím sa nechcel zmieriť predovšetkým agilný Kramár a opäť vyrovnal na 2:2. Za tohto stavu mali tímy šance na zvýšenie náskoku no skórovať sa podarilo až domácim 20 sekúnd pred koncom prvej polovice.

Od tej chvíle boli Jižňaci na koni a Tricksteri hrozili predovšetkým z rýchlych protiútokov. Skvele bojoval Moravčík a Hubáček ktorí behali z obrany do útoku neúnavne ako Matej Toth.

Celý tím podal výborný výkon, no individuálne chyby a sila súpera bola nás pripravila o lepší výsledok.

V nedeľu nastúpili naši chlapci na zápas proti Poľskému majstrovi Kosynierzy Wroclaw. Tricksteri začali nervózne a súper to využil na strelenie troch gólov. Až v druhej štvrtine sa podarilo skórovať aj Tricksterom zásluhou Kramára. Ten istý hráč znížil aj na 2:3 no potom už dávali góly iba poliaci. Našim hráčom sa nedarilo prekonať súperovho brankára a so stupňujúcim sa časom sa zvyšovala aj nervozita, čo vyústilo vo viaceré trestné minúty na strane bratislavského klu­bu.

Súperovi sa podarilo vsietiť niekoľko gólov ktoré otriasli psychikou našich chlapcov. Konečné skóre ešte upravili Mráz a opäť Kramár. Zápas však Tricksteri prehrali 4:11 a po šiestich zápasoch majú bilanciu 1–5.

Najbližšie čaká na našich chlapcov zápas proti Viedni a potom októbrový záver NFLL vo Viedni proti Kosynierzy Wroclaw no a domáce kolo v Bratislave proti Brnu a Radotínu.