Tricksteri prehrali oba zápasy - TRICKSTERS lacrosse team

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksteri prehrali oba zápasy

Česká lakrosová liga nezačala pre našich chlapcov dobre, keď nestačili v sobotu Monarchom a v nedeľu podľahli aj domácim Wolves.

V sobotnom zápase nastúpili oba tímy v oklieštených zostavách, pričom zápas bol dosť vyrovnaný do polovice (3:3). Po polčasovej prestávke však lepšie začali monarchovia, ktorí vsietili 3 góly v rade a Tricksteri, už odpovedali iba jediným gólom. Posledná štvrtka bola o vrhnutí všetkých síl do útoku, no na súpera, ktorý hral na rýchle brejky to nestačilo a naši chlapci si zapísali prehru 4:9. Góly našich Severský 3, Kramár 1.

V Nedeľu nastúpili naši na zápas proti domácim mladým chlapcom. Aj vďaka dobrej taktike, chalani prehrali prvú štvrtinu 0:1 a polčas 0:6. Po polčase, však už sily na zvrat neboli a aj keď sa našim podarilo skórovať dva krát zásluhou Kramára, na otočenie to nestačilo a súper v poslednej štvrtke našich kompletne rozobral, keď Tricksteri v poslednej štvrtine dostali 6 gólov a bolo po zápase. Tricksteri tak prehrali aj svoj druhý zápas v Pražskom Radotíne a do tabuľky si nepripísali ani bod.

Už tento víkend čakajú na našich chlapcov súboje v ďalšom kole NFLL proti domácemu Brnu a Jižnímu Mestu.