Dunajská lakrosová liga 2018 je históriou - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Dunajská lakrosová liga 2018 je históriou

Dunajská lakrosová liga 2018 je históriou

Tretie kolo Dunajskej lakrosovej ligy sa konalo v rakúskom Grazi. Tricksteri cestovali na západ Rakúska s vedomím, že môžu ešte skončiť v konečnej tabuľke druhí, tretí ale aj štvrtý.

Tricksteri v prvom zápase dňa nastúpili proti domácemu celku Graz Gladiators s cieľom vyhrať a bojovať tak o druhé miesto v tabuľke. Slováci začali výborne a razom viedli 3:0. Až za tohto stavu sa podarilo skórovať aj domácim, no chlapcov v oranžovo čiernych farbách už nemohlo nič zastaviť v ceste za víťazstvom. Postupne sa presadili svojimi prvými ligovými gólmi v DLL aj Gendiar s Hubáčkom a kolotoč sa zastavil až konečným hvizdom rozhodcu za stavu 10:5 v prospech Bratislavčanov.

Už o niekoľko minút nastúpili Tricksteri na druhý zápas dňa proti tímu z Budapešti, ktorému mali čo vracať, veď po prehre 3:6 v Maďarsku ich tento súper preskočil v tabuľke. Do zápasu lepšie vstúpil súper, ktorý skóroval po takmer 11 minútach sústavného tlaku Tricksterov, ktorý však nepriniesol efekt. Zápas sa Trickterom podarilo zlomiť až keď otočili stav na 2:1 a poisťovacím gólom na 3:1. Súper akoby nemal síl na zvrat a Tricksterom vtedy narástli krídla. Pridali ďalšie góly a napokon zvíťazili 6:2.

Dvoma víťazstvami v Grazi ukončil lakrosový klub Tricksters Bratislava tohtoročné účinkovanie v DLL na druhom mieste. Určite by naši chlapci mali aj na viac, nebiť dvoch nešťastných prehier s Monarchs o gól. Už teraz sa však všetci tešíme na nový ročník, ktorý opäť ponúkne kvalitné zápasy a možnosť zlepšovania sa našim hráčom. Už v tomto roku bol evidentný výkonnostný progres mnohých nováčikov oproti predchádzajúcim rokom, čo nás teší a motivuje do ďalšej práce.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2019
  Z V Vpp P Ppp B
Tricksters Bratislava 5 4 0 1 0 12
Vienna Monarchs 5 4 0 1 0 12
Olimpija Ljublana 8 4 0 4 0 12
Budapest Blax 6 2 0 4 0 6
Graz Gladiators 6 1 0 5 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa