Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Dunajská lakrosová liga 2018 je históriou

Tretie kolo Dunajskej lakrosovej ligy sa konalo v rakúskom Grazi. Tricksteri cestovali na západ Rakúska s vedomím, že môžu ešte skončiť v konečnej tabuľke druhí, tretí ale aj štvrtý.

Tricksteri v prvom zápase dňa nastúpili proti domácemu celku Graz Gladiators s cieľom vyhrať a bojovať tak o druhé miesto v tabuľke. Slováci začali výborne a razom viedli 3:0. Až za tohto stavu sa podarilo skórovať aj domácim, no chlapcov v oranžovo čiernych farbách už nemohlo nič zastaviť v ceste za víťazstvom. Postupne sa presadili svojimi prvými ligovými gólmi v DLL aj Gendiar s Hubáčkom a kolotoč sa zastavil až konečným hvizdom rozhodcu za stavu 10:5 v prospech Bratislavčanov.

Už o niekoľko minút nastúpili Tricksteri na druhý zápas dňa proti tímu z Budapešti, ktorému mali čo vracať, veď po prehre 3:6 v Maďarsku ich tento súper preskočil v tabuľke. Do zápasu lepšie vstúpil súper, ktorý skóroval po takmer 11 minútach sústavného tlaku Tricksterov, ktorý však nepriniesol efekt. Zápas sa Trickterom podarilo zlomiť až keď otočili stav na 2:1 a poisťovacím gólom na 3:1. Súper akoby nemal síl na zvrat a Tricksterom vtedy narástli krídla. Pridali ďalšie góly a napokon zvíťazili 6:2.

Dvoma víťazstvami v Grazi ukončil lakrosový klub Tricksters Bratislava tohtoročné účinkovanie v DLL na druhom mieste. Určite by naši chlapci mali aj na viac, nebiť dvoch nešťastných prehier s Monarchs o gól. Už teraz sa však všetci tešíme na nový ročník, ktorý opäť ponúkne kvalitné zápasy a možnosť zlepšovania sa našim hráčom. Už v tomto roku bol evidentný výkonnostný progres mnohých nováčikov oproti predchádzajúcim rokom, čo nás teší a motivuje do ďalšej práce.