Tricksteri na ALO 2018 tretí - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksteri na ALO 2018 tretí

Tricksteri na ALO 2018 tretí

Cez víkend sa v neďalekej Viedni konal ďalší ročník turnaja Austrian Lacrosse Open. Tento raz sa ho zúčastnilo šesť mužských tímov a to najmä kvôli blížiacim sa majstrovstvám sveta v lakrose, ktoré sa budú konať v Izraeli už o mesiac.

Lakrosový klub Tricksters Bratislava mal v skupine domácich Monarchs a Khans z Bulharska. Systém turnaja velil vyhrať oba zápasy, pretože iba tak sa mohli chalani prebojovať do nedeľňajšieho finále. Naši chlapci však úvodný zápas vlastnou nedisciplinova­nosťou prehrali 7:6, keď súper strelil víťazný gól v presilovej hre 10 sekúnd pred koncom zápasu. Priebeh zápasu pritom hral v náš prospech a hráči v oranžovo čiernej kombinácii viedli počas celého priebehu. Súperovi však ponúkli príliš veľa možností na skórovanie z presilových hier, čo monarchovia aj patrične využili.

Bolo tak jasné, že Tricksteri budú hrať už iba 3 až 6 miesto. V druhom zápase dňa nastúpili Tricksteri proti Bulharskému tímu Khans, v ktorom jasne dominovali a zvíťazili 9:2.

V nedeľu nastupovali Tricksteri na vložený zápas proti nemeckému Erlangenu s vedomím, že ten istý súper ich bude čakať v zápase o konečné tretie miesto na turnaji. Tricksteri však poňali zápas ako možnosť učiť sa a odohrali zápas v ktorom sa im podarilo zvíťaziť 11:1.

Druhý zápas proti tomuto súperovi bol vyrovnanejší. Súper dokonca viedol 1:3, no našich chlapcov vývoj nezaskočil, zápas otočili a zvíťazili 8:4, vďaka čomu si z turnaja odniesli konečné tretie miesto.

Turnaj aj napriek počtu prihlásených tímov mal opäť výbornú úroveň a atmosféru. V podstate všetky tímy okrem nášho a rakúskej reprezentácie využili možnosť požičať si hráčov aby mohli odohrať zápasy. Tricksteri však idú cestou vlastných hráčov, ktorých sami vychovávajú a dávajú im možnosť získavať cenné skúsenosti v hre s kvalitnými súpermi. Iba takýmito zápasmi môžu hráči skutočne napredovať a zlepšovať sa.

Tricksterov už najbližšiu sobotu čaká posledné kolo DLL v ktorom sa stretnú s domácim Grazom a maďarskou Budapešťou.

Takže držte palce.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2019
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 2 2 0 0 0 6
Tricksters Bratislava 2 1 0 1 0 3
Olimpija Ljublana 2 0 0 2 0 0
Budapest Blax 0 0 0 0 0 0
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa