Skvelý zážitok v DLL - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Skvelý zážitok v DLL

Skvelý zážitok v DLL

Cez víkend sa konalo prvé kolo Dunajskej lakrosovej ligy ktorá nadväzuje na niekdajšiu Dunajskú lakrosovú konferenciu, v ktorej lakrosový klub Tricksters Bratislava začínal svoju púť.

Dunajská lakrosová liga spája tímy z Rakúska (Vienna Monarchs, Graz Gladiators), Maďarska (Budepešť Lax) a Slovenska (Tricksters Bratislava). Tohtoročná edícia má za cieľ predovšetkým spojiť lakrosové kluby ktoré sú blízko seba a odohrať čo najviac kvalitných zápasov, vďaka ktorým sa hráči budú môcť opäť posúvať a rozvíjať.

Prvý zápas Tricksterov proti rakúskym gladiátorom bol od začiatku v znamení oranžových a aj keď súper občas zahrozil, tri štvrtiny boli celkom jednoznačné. Záverečná štvrtina však naznačila, že Tricksteri to nebudú mať vôbec ľahké a v tejto lige sa hrá až do úplného konca. Súper výbornou hrou a rýchlymi gólmi sťahoval jednoznačný náskok našich chlapcov a gólom v poslednej sekunde zápasu dokonca znížil na konečných 8:7 v prospech našich.

V druhom zápase nastúpili proti sebe oba rakúske tímy. Monarchs ktorým majú oveľa viac skúseností diktovali tempo a skóre narastalo. V poslednej štvrtine opäť zabral aj Graz a dokázal streliť aspoň jeden čestný gól, ktorý ale znamenal druhú prehru, tento raz 10:1 z Viedenskými panovníkmi.

V treťom zápase hracieho dňa sa proti sebe postavili dva tímy, ktoré svoje zápasy vyhrali. V prípade Tricksters a Monarchs sa jedná o dlhoročnú rivalitu, dvoch hlavných miest, ležiacich od seba iba 60 km. Ide o rivalitu, ktorá trvá už od založenia oboch klubov v roku 2003, no napriek tomu sú tieto klubu stále výborný priatelia. Panovníkom sa podarilo získať trojgólový náskok a zdalo sa že Tricksteri nedokážu odpovedať. V zapätí však oranžoví zabrali a dokázali vyrovnať na 3:3. V tej chvíli sa oba tímy naťahovali o výsledok a až do stavu 5:5. Monarchom sa podarilo streliť gól na 5:6 a pri záverečnom nápore Tricksterov dokonca aj siedmy gól. Tým pádom získali celý zápas pre seba a z Bratislavy si tak odniesli 6 bodov za dve výhry. Tricksters si pripísali do tabuľky 3 body a Graz tento raz vyšiel na prázdno.

Najbližšie sa kolotoč DLL presunie do Viedne, kde sa už 7. apríla odohrá ďalšia séria zápasov.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


NFLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 10 9 0 1 0 27
LCC Wolves 10 8 0 1 1 25
Jižní Město 10 5 0 5 0 15
Kosynierzy Wrocław 10 3 1 5 1 12
Tricksters Bratislava 10 3 0 7 0 9
Brno Ravens 10 0 1 9 0 2

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa