Sezóna začala v Budapešti - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Sezóna začala v Budapešti

Sezóna začala v Budapešti

Počas víkendu sa konal ďalší ročník lakrosového turnaja New Years Cup, na ktorom sa pravidelne zúčastňuje aj Slovenský lakrosový klub Tricksters Bratislava.

Bohužiaľ tento raz sa našim hráčom vôbec nedarilo a na turnaji ktorý bol asi najlepšie obsadený v histórii, skončili s bilanciou 1–4. Tricksters zvíťazili iba v úvodnom zápase proti rakúskemu Grazu 6:3, potom však prehrali všetky štyri zápasy v rade a na turnaji ktorý minulý rok vyhrali, skončili na 8 mieste. Každá prehra je však na niečo dobá, záleží iba od toho ako sa znej viete poučiť.

V druhom zápase nastúpili oranžovo čierni proti Malešiaciam, ktorí dokázali zvíťaziť 5:1. Je pravda, že gól na 2:1 padol za zvláštnych okolností, keď bolo na ihrisku v útoku až sedem hráčov súpera. Potom rozhodli presilovky súpera a prvá prehra na turnaji bola na svete.

V treťom zápase nastúpili naši chlapci proti Olten Saints. Za stavu 3:0 pre súpera sa zdalo že naši zápas hladko prehrajú. Následne však Tricksteri dokázali zápas zdramatizovať a otočiť skóre na 5:3, resp. 6:4. za tohto stavu opäť svojou vlastnou nedisciplinova­nosťou zápas stratili a súper zápas otočil a vyhral 9:6.

V nedeľu hrali naši chlapci ranný zápas proti ruskému tímu Hero City, ktorý bol tak isto veľmi vyrovnaný a napokon opäť vďaka vylúčeniam našich chlapcov a technickým chybám súper dokázal zvíťaziť 7:5.

Turnaj ukázal našim chlapcom, že lakros v súčasnej dobe napreduje míľovými krokmi a treba na sebe neustále pracovať, aby náš klub Tricksters opäť boli medzi európskou elitou.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


NFLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 10 9 0 1 0 27
LCC Wolves 10 8 0 1 1 25
Jižní Město 10 5 0 5 0 15
Kosynierzy Wrocław 10 3 1 5 1 12
Tricksters Bratislava 10 3 0 7 0 9
Brno Ravens 10 0 1 9 0 2

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa