15. rokov lakrosu na Slovensku - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

15. rokov lakrosu na Slovensku

15. rokov lakrosu na Slovensku

Lakrosový klub Tricksters Bratislava, ako prvý lakrosový klub na Slovensku, oslavuje 15. rokov od svojho založenia Markom Lichtnerom.

Od roku 2003, od kedy sa oficiálne datuje vznik lakrosu na Slovensku a teda aj nášho klubu sme toho stihli preskákať skutočne dosť. Lakrosový klub Tricksters malo spolu viac ako 250 členov, ktorí tvorili históriu lakrosu na Slovensku. Dnes je na Slovensku spolu 6 klubov a za vznikom každého z nich, snáď iba okrem Prievidze, stál lakrosový klub Tricksters.

Od roku 2003 sa na prezidentskom poste nášho klubu vystriedalo spolu päť ľudí, ktorí viac alebo menej úspešne viedli lakrosový klub, ktorý pôvodne začína so zámerom hrať prevažne box lakrosovú súťaž, no po vzniku nových tímov s prevažne fieldovým potenciálom a najmä potenciálom hrania zápasov na MS a ME sa Tricksters pretransformovali na prevažne field lakrosový klub.

Aj napriek snahe iných Slovenských klubov, nie je na Slovensku úspešnejší žiadny iný lakrosový klub ako Tricksters Bratislava.

Do ďalších rokov, želáme preto klubu stále viac nových hráčov, ktorí budú držať zástavu Slovenského lakrosového klubu na vrchole.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 6 5 1 0 0 17
Tricksters Bratislava 6 3 0 2 1 10
Budapest Blax 6 2 0 4 0 6
Graz Gladiators 6 1 0 5 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa