Austrian Lacrosse open 2017 - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Austrian Lacrosse open 2017

Austrian Lacrosse open 2017

Ohliadnutie sa za turnajom vo Viedni z pred dvoch týždňov, kedy sa konal počas víkendu 16 – 18. júna lakrosový turnaj Austrian lacrosse open na ktorom nemohli chýbať ani naši chlapci. Na dvanástom ročníku turnaja, sa pod hlavičkou Tricksters predstavil širší reprezentačný výber hráčov, ktorí majú záujem reprezentovať Slovensko na MS v Izraeli.

V piatok Tricksteri zvíťazili nad reprezentáciou Bulharska 17:0 a tiež nad Talianskom 7:3. Práve výhra nad národným tímom z apeninského polostrova nám zaručovala postup do semifinále turnaja. V sobotu však už prišiel zápas proti oveľa silnejšiemu súperovi a to americkému tímu Colorado Lofers, ktorému podľahli v pomere 3:8. Išlo o hráčov z oblasti Colorada a prevažne z americkej Colorado state university. V druhom zápase dňa nastúpili chalani ešte na zápas proti tímu Monarchs B, ktorý porazili 11:1. Po tomto zápase tak bolo jasné, že v semifinále turnaja nastúpia proti Vienna Monarchs.

Nedeľné semifinále sa od začiatku vyvíjalo v neprospech našich chlapcov. Neustále súpera iba doťahovali a napokon aj prehrali v pomere 9:6. Veľká škoda, pretože tím, určite mal na postup do finále.

V zápase o tretie miesto sa tak Tricksters stretli s Poľským národným tímom. Zápas bol opäť vyrovnaný a zlomil sa až v druhej polovici. Tento raz boli šťastnejší slováci ktorí zvíťazili 5:3 a obsadili tak na turnaji konečné 3. miesto.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 6 5 1 0 0 17
Tricksters Bratislava 6 3 0 2 1 10
Budapest Blax 6 2 0 4 0 6
Graz Gladiators 6 1 0 5 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa