Tricksters Bratislava v SLL stále bez prehry - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Tricksters Bratislava v SLL stále bez prehry

Tricksters Bratislava v SLL stále bez prehry

V sobotu sa v dedine na Záhorí zvanej Kátov uskutočnilo v poradí štvrté kolo Slovenskej Lakrosovej ligy v ktorej nastúpili naši chlapci proti domácim náčelníkom zo Skalice.

Lakrosový klub Tricksters Bratislava nastúpil na prvý zápas hracieho dňa proti súperovi, ktorý si v poslednom kole poradil nečakane s Bratislavskými netopiermi vďaka čomu môžu stále pomýšľať na playoff.

Zápas začali naši chlapci dobre a súperovi hneď v úvode strelili 3 góly vďaka ktorým sa upokojili a mohli hrať svoju hru. Potom však prišli dva šťastné góly súpera, ktorý k nim prišiel vďaka chybám v obranne oranžovo-čiernych. Tento moment však našich akoby nakopol a už strieľali góly do polčasu iba oni. Rozhodujúca bola najmä druhá štvrtina, v ktorej Tricksteri strelili 7 gólov a v podstate rozhodli o víťazstve.

V druhej polovici zápasu už naši nehrali v takom tempe ako tomu na začiatku, prestali plniť taktické úlohy a súper to využil, keď sa mu podarilo streliť dva góly. V konečnom hodnotení to však nič neznamenalo, išlo iba o skorigovanie stavu a Tricksters Bratislava si prišiel pohodlne po cenný domáci skalp.

Kompletné výsledky nájdete na našej stránke.

Teraz bude mať Slovenská lakrosová liga prestávku, no naši chlapci si v júny zahrajú ešte na dvoch turnajoch vo Viedni a v Prahe.

V SLL sa na Vás opäť tešíme v Bratislave 2. Septembra, kedy sa bude hrať ďalšie bratislavské derby medzi Tricksters a Bats.

Program zápasov nájdete v našom kalendári.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 6 5 1 0 0 17
Tricksters Bratislava 6 3 0 2 1 10
Budapest Blax 6 2 0 4 0 6
Graz Gladiators 6 1 0 5 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa