Bratislavský Tricksters v sobotu bez zaváhania - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Bratislavský Tricksters v sobotu bez zaváhania

Bratislavský Tricksters v sobotu bez zaváhania

V sobotu bolo na programe druhé kolo Slovenskej lakrosovej ligy, ktoré sa konalo v Trnave. Tricksters Bratislava si zmerali sily so Zvolenskými Punishermi, ktorí skončili v minulej sezóne SLL na šiestom mieste. Aj preto bol náš lakrosový klub vysokým favoritom zápasu.

Papierové predpoklady sa naplnili a Tricksters sa do súpera od úvodu zahryzli s cieľom získať všetky 3 body. Hráči si z chuti zahrali a najmä v útočnej hre sa dalo na čo pozerať. Všetci hráči si vylepšili individuálne tabuľky a najmä Purgat bol ako odtrhnutý z reťaze. Strelil 10 gólov a pridal 3 asistencie, čo z neho spravilo hráča zápasu. Dobre mu však sekundovali aj ostatní hráči. Na vhadzovaniach sa dobre ukázal Rasťo Hrčka, v útoku dvoma gólmi prispel mladý Filip Moravčík. Za zmienku tiež stoja napríklad prvé gólové zápisy Gendiara a Hriadela, ako aj vôbec prvý lakrosový bod za asistenciu pre nášho benjamínka Mira Tomu.

Zvolenskí hráči sa smerom dopredu veľmi nehrnuli, no keď sa tam po prvej prestávke dostali, boli nesmierne efektívni. Z dvoch striel, ktoré smerovali na bránku oranžovo-čiernych strelili 1 gól. Výborne im vychádzali predovšetkým vhadzovania, ktoré dokázali umne vyhrávať a držať tak našich hráčov v napätí.

Našim hráčom aj tento zápas ukázal, že majú ešte na čom pracovať, pretože ťažké zápasy ich ešte iba čakajú. Už v najbližšom kole sa stretnú s maďarskými nájazdníkmi z Budapešti, ktorí rozhodne nie sú súperom s kategórie ľahkých. Veď ide o maďarských reprezentantov.

Príďte preto podporiť našich chlapcov už 6. mája do Rače na ihrisko pozemného hokeja, kde sa odohrá ďalšie kolo Slovenskej lakrosovej ligy, tento raz organizované lakrosovým klubom Tricksters Bratislava.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2019
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 2 2 0 0 0 6
Tricksters Bratislava 2 1 0 1 0 3
Olimpija Ljublana 2 0 0 2 0 0
Budapest Blax 0 0 0 0 0 0
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa