NFLL víkend vo Viedni - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

NFLL víkend vo Viedni

NFLL víkend vo Viedni

Kolotoč českej field lakrosovej ligy sa presunul po týždni z Prahy do Viedne a hneď bolo vidieť, že domáci Viedenčania majú výborný zmysel pre organizáciu. Ihrisko, a šatne boli tento raz tip top, ihrisko pripravené a tak sa mohli začať súboje o ďalšie body.

Tricksters Bratislava nastúpil vo svojom sobotnom zápase proti tabuľkovému lídrovi z Jižního Města a bolo vidieť, že tím z Prahy neprišiel do Viedne iba na otočku. Od začiatku bola obrana oranžovo-čiernej armády v jednom ohni a aj keď sa im podarila získať lopta, ľahko ju stratili. Neskúsenosť niektorých hráčov bola očividná, tak isto ako aj herná prax. Na druhej strane, kde ak nie v takýchto zápasoch sa najlepšie hráči oťukajú. Aj napriek snahe Slováci v oklieštenej zostave nemali nárok a podľahli súperovi 22:5 (1:5, 2:5, 0:6, 2:6).

V nedeľnom zápase Tricksters hrali zasa naopak proti tímu ktorý je na poslednom mieste v tabuľke. Od začiatku, bolo jasné, kto bude v zápase dominovať, aj keď súper hral veľmi dobre, hlavne čo sa týka snahy a motivácie. Tricksteri sa snažili aspoň odčiniť zlý výsledok z predchádzajúceho dňa a vyšla im hlavne druhá štvrtina v ktorej strelili až 9 golov. Brno sa však nevzdalo a podarilo sa mu vsietiť 2 góly, dá sa povedať, že náhodné, no za snahu si ich určite „moraváci“ zaslúžili. Konečný výsledok zápasu bol v prospech našich farieb 22:2 (5:0, 9:1, 5:0, 3:1).

Našich chlapcov čaká už iba posledný zápas tejto sezóny, keď cestujú opäť do Viedne, kde sa stretnú s domácimi Monarchs. Zápas to bude určite zaujímavý, veď pôjde o súboj tabuľkových susedov. Hrať sa bude vo štvrtok 27.10, od 20.00 vo Viedni.

Pozrite si aktuálne výsledky a tabuľku.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 4 4 0 0 0 12
Budapest Blax 2 1 0 1 0 3
Tricksters Bratislava 2 1 0 1 0 3
Graz Gladiators 4 0 0 4 0 0

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa