V Praze blaze... - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

V Praze blaze...

V Praze blaze...

Lakrosový klub Tricksters Bratislava vycestoval na svoj víkendový trip do Prahy, aby sa postupne stretol s Brno Ravens a domácim Radotínom.

V sobotu sa zápasy hrali na ihrisku Motorlet, kde aspoň šatne pripomínali, že ste na ligovom kole. Čiary na ihrisku, boli po daždi vidieť asi ako pri jemnej šeroslepote, no napriek tomu nastúpili naši chlapci na zápas proti Brnu, v ktorom aj napriek počtu jasne dominovali a súpera takmer do ničoho nepustili. Brnu sa podarilo vystreliť na bránku Tricksters počas celého zápasu 12 krát, pričom gól do bránky takmer zmrznutého Stanislava Mráza padol až 20 sekúnd pred koncom. Chalani si však z chuti zahrali a bavili sa hrou. Zápas napokon skončil celkom jednoznačne 18:1.

Program nedeľného kola sa konal na ihrisku FC Zličín. Po príchode na miesto konania o 9:10 sme však netušili či sme správne, alebo či náhodou nás organizátor neposlal na iné ihrisko. Na prekvapenie, bolo ihrisko síce s umelou trávou pripravené až po 10 hodine, keďže organizátorovi sa zjavne veľmi nechcelo. Hráči tak nemali ani možnosť sa poriadne rozcvičiť. Bohužiaľ do zápasu sme vstupovali s dvomi zranenými hráčmi, ktorí aj napriek bolestiam nastúpili a odohrali celý zápas za čo im patrí obrovská vďaka. Od začiatku si ale súper vypracoval príliš veľa šancí na ktoré neskúsená obrana nedokázala reagovať. Za iných okolností by sa dalo s týmto súperom hrať vyrovnanú partiu, avšak v nedeľu to nebolo. Našim sa síce podarilo postupne vyrovnať hru, najmä zásluhou faulov, ktoré Radotín začal kopiť vo štvrtej štvrtine. Ich agresívny a arogantný prejav vyvrcholil faulom Skalu, kroščekoval priamo na krk nášho hráča po strele, za čo si vyslúžil trest 3 + do konca zápasu. Namiesto, toho aby však hráč odišiel do šatne, zostal zápas sledovať za striedačkou. Bohužiaľ už sme si všetci akosi zvykli, že rozhodcovia, nie vždy pískajú čo sme zvyknutí z medzinárodných turnajov. Nonsensom dňa bol neskúsený tretí rozhodca, ktorý ani nemal flagy, takže nemal ako odpískať faul a ktovie, či mal vôbec píšťalku. Na konci tak bol však stav zápasu jasne v prospech Radotína 23:7.

Veľká vďaka však patrí celému kolektívu, ktorý sa nevzdal za žiadnej situácie a makal až do konca. Už cez víkend sa tešíme na ďalšie kolo, tento raz vo Viedni.

lakrosovy klub tricksters bratislava hlada hracov

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Vienna Monarchs 4 4 0 0 0 12
Budapest Blax 2 1 0 1 0 3
Tricksters Bratislava 2 1 0 1 0 3
Graz Gladiators 4 0 0 4 0 0

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa