2 percentá - TRICKSTERS Bratislava lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame
Klub2 percentá
tlačiť pošli link priateľovi

2 percentá


percenta

Spolu dokážme, že lakros má na Slovensku svoje miesto!

Právo rozhodnúť

Aj tento rok máte právo rozhodnúť, ako zamestnanec, fyzická alebo právnická osoba, na aký účel bude využitá suma zodpovedajúca 2 % z Vašich daní.

Prečo?

Poukázaním dvoch percent z Vašich daní, vyjadrite záujem o rozvoj a podporu lakrosového klubu Tricksters Bratislava a celkovo lakrosu na Slovensku. Získané finančné prostriedky použijeme v prospech rozvoja lakrosu, klubu, na úhradu výdavkov spojených s cestovaním na súťaže, sústredenia a reprezentáciu krajiny. Sme tu od roku 2003 a fungujeme bez akejkoľvek podpory štátu. Všetky prostriedky pochádzajú z čisto súkromných zdrojov.

Ako pomôcť?

Vyjadriť svoj záujem a podporu nášmu klubu môžete doručením potvrdenia od zamestnávateľa o zaplatení dane a vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane (v prípade, že ste zamestnanec) osobne, alebo poštou na daňový úrad v mieste Vášho bydliska najneskôr do 30. apríla. Potvrdenie o zaplatení dane Vám zamestnávateľ vystaví na základe žiadosti o vykonanie ročného zúčtovania. Ak ste FO alebo PO, na konci daňového priznania do príslušnej tabuľky vyplníte údaje nášho občianskeho združenia a doručíte ho na Váš daňový úrad do 31. marca.

Aby sme Vám uľahčili proces poukázanie dvoch percent pre náš lakrosový klub, Vaše vyplnené žiadosti nám prosim doneste osobne, alebo ich pošlite e-mailom a my zabezpečíme ich doručenie na daňový úrad.

Stiahnuť tlačivo dobrovoľnícka činnosť

Stiahnuť tlačivo potvrdenie o zaplatení dane z príjmov

Stiahnuť tlačivo vyhlásenie zamestnanci

Daňové priznanie pre FO typ A

Daňové priznanie pre FO typ B

Daňové priznanie pre PO

Poteší nás, ak o možnosti darovať 2 percentá z daní, nášmu lakrosovému klubu Tricksters dáte, vedieť čo možno najviac ľuďom okolo Vás, priateľom, kolegom, vedeniam firiem či známym. Ďakujeme za Vašu podporu.

Hráči TRICKSTERS lacrosse team

UMIESTNENIE


DLL 2018
  Z V Vpp P Ppp B
Tricksters Bratislava 0 0 0 0 0 0
Graz Gladiators 0 0 0 0 0 0
Vienna Monarchs 0 0 0 0 0 0
Budapest Blax 0 0 0 0 0 0

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 17:30 - 19:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa