2 percentá - TRICKSTERS Bratislava lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame
Klub2 percentá
tlačiť pošli link priateľovi

2 percentáSPOLU dokážme, že lakros má na Slovensku svoje miesto!

Právo rozhodnúť

Aj tento rok máte právo rozhodnúť, ako zamestnanec, fyzická alebo právnická osoba, na aký účel bude využitá suma zodpovedajúca 2 % z Vašich už zaplatených daní.

Prečo?

Finančné prostriedky získané z Vašich daní použijeme v prospech rozvoja lakrosu, nášho klubu, na úhradu výdavkov spojených s cestovaním na súťaže a sústredenia.

Ako pomôcť?

Vyjadriť svoj záujem a podporu nášmu klubu môžete doručením potvrdenia od zamestnávateľa o zaplatení dane a vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane (v prípade, že ste zamestnanec) osobne, alebo poštou na daňový úrad v mieste Vášho bydliska najneskôr do 30. apríla. Potvrdenie o zaplatení dane Vám zamestnávateľ vystaví na základe žiadosti o vykonanie ročného zúčtovania. Ak ste FO alebo PO, na konci daňového priznania do príslušnej tabuľky vyplníte údaje nášho občianskeho združenia a doručíte ho na Váš daňový úrad do 31. marca.

Aby sme Vám čo najviac uľahčili poukázanie dvoch percent pre náš lakrosový klub, Vaše vyplnené žiadosti nám prosim doneste osobne, alebo ich pošlite e-mailom a my zabezpečíme ich doručenie na daňový úrad.

Stiahnite si potrebné tlačivá

Poteší nás, ak o možnosti rozhodnúť o 2 % v prospech rozvoja lakrosového klubu Tricksters dáte vedieť aj ľuďom okolo Vás - priateľom, kolegom, vedeniu firiem či známym. Ďakujeme za Vašu podporu.

Hráči TRICKSTERS lacrosse team

UMIESTNENIE


SLL 2015
  Z V Vpp P Ppp B
Tricksters Bratislava 10 10 0 0 0 30
Bratislava Bats 10 7 0 2 1 22
Prievidza Headhunterz 10 6 1 3 0 20
Skalica Chiefs 10 3 0 7 0 9
Zvolen Punishers 10 2 0 8 0 6
Trnava Sabers 10 1 0 9 0 3

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 18:00 - 20:00

Herný tréning, Kuchajda mapa

ŠTVRTOK

Muži: 18:00 - 20:00

Kondičný tréning, GYM1 mapa