Turnaje - muži - TRICKSTERS lacrosse team

[ Skočiť na menu ]

Counter:

Odber oznamov cez RSS Facebook Tricksters LT Twitter Tricksters LT Youtube Tricksters LT
SúťažeTurnaje - muži
tlačiť pošli link priateľovi

Turnaje - muži

Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina A
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Austria AUT 2 2 0 0 0 22 : 2 6
2. Toblerone Lacrosse SUI 2 1 0 1 0 11 : 9 3
3. Passau Lacrosse GER 2 0 0 2 0 1 : 23 0
Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina B
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. SIS Praha CZE 2 2 0 0 0 16 : 6 6
2. Vienna Monarchs AUT 2 1 0 1 0 9 : 9 3
3. Bundeswehr GER 2 0 0 2 0 7 : 17 0
Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina C
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Tricksters SVK 2 2 0 0 0 15 : 2 6
2. Druva Dynamite LAT 2 1 0 1 0 14 : 7 3
3. Eagles United AUT 2 0 0 2 0 0 : 20 0
Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina D
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Zurich Lions SUI 2 2 0 0 0 10 : 4 6
2. Dreadlax ENG 2 1 0 1 0 12 : 7 3
3. Tubingen GER 2 0 0 2 0 1 : 12 0
Tabuľka poradia - O 9. - 12. miesto - Dolná skupina
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Tubingen GER 3 3 0 0 0 14 : 7 9
2. Eagles United AUT 3 2 0 1 0 13 : 7 6
3. Bundeswehr GER 3 0 1 2 0 13 : 16 2
4. Passau Lacrosse GER 3 0 0 2 1 8 : 18 1
Štvrťfinále - QF1
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Tricksters 5 : 2 Dreadlax
Štvrťfinále - QF2
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
SIS Praha 6 : 3 Toblerone Lacrosse
Štvrťfinále - QF3
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Austria 9 : 1 Vienna Monarchs
Štvrťfinále - QF4
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Druva Dynamite 6 : 5 pp Zurich Lions
Štvrťfinále - LSF1
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Dreadlax 12 : 2 Vienna Monarchs
Štvrťfinále - LSF2
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Zurich Lions 3 : 1 Toblerone Lacrosse
Semifinále - SF1
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Austria 4 : 3 Tricksters
Semifinále - SF2
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Druva Dynamite 9 : 4 SIS Praha
O 7. miesto
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Toblerone Lacrosse 8 : 1 Vienna Monarchs
O 5. miesto
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Dreadlax 9 : 8 Zurich Lions
O 3. miesto
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Tricksters 12 : 5 SIS Praha
Finále
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Druva Dynamite 8 : 7 Austria

Z - Zápasy, V - Víťazstvá, Vpp - Víťazstvá po predĺžení, R - Remízy, P - Prehry, Ppp - Prehry po predĺžení, S - Skóre, B - Body

Výhra: 3 body, Prehra: 0 bodov, Výhra v predĺžení: 2 body, Prehra v predĺženi: 1 bod

Konečné umiestnenie
PORADIE TÍM
1. Druva Dynamite LAT
2. Austria AUT
3. Tricksters SVK
4. SIS Praha CZE
5. Dreadlax ENG
6. Zurich Lions SUI
7. Toblerone Lacrosse SUI
8. Vienna Monarchs AUT
9. Passau Lacrosse GER
10. Bundeswehr GER
11. Eagles United AUT
12. Tubingen GER
Rozpis zápasov
Č.Z. DÁTUM ČAS DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
1 30.05.2014 10:00 Vienna Monarchs 7 : 3 Bundeswehr
2 30.05.2014 11:15 Passau Lacrosse 1 : 9 Toblerone Lacrosse
3 30.05.2014 11:15 Tricksters 8 : 0 Eagles United
4 30.05.2014 11:15 Zurich Lions 4 : 0 Tubingen
5 30.05.2014 12:30 Austria 14 : 0 Passau Lacrosse
6 30.05.2014 12:30 Bundeswehr 4 : 10 SIS Praha
7 30.05.2014 12:30 Eagles United 0 : 12 Druva Dynamite
8 30.05.2014 13:45 Tubingen 1 : 8 Dreadlax
9 30.05.2014 15:00 SIS Praha 6 : 2 Vienna Monarchs
10 30.05.2014 15:00 Toblerone Lacrosse 2 : 8 Austria
11 30.05.2014 16:15 Druva Dynamite 2 : 7 Tricksters
12 30.05.2014 17:30 Dreadlax 4 : 6 Zurich Lions
13 31.05.2014 09:00 Bundeswehr 7 : 6 pp Passau Lacrosse
14 31.05.2014 09:30 Eagles United 1 : 5 Tubingen
15 31.05.2014 10:45 Tricksters 5 : 2 Dreadlax
16 31.05.2014 10:45 SIS Praha 6 : 3 Toblerone Lacrosse
17 31.05.2014 12:00 Zurich Lions 5 : 6 pp Druva Dynamite
18 31.05.2014 12:00 Austria 9 : 1 Vienna Monarchs
19 31.05.2014 13:15 Tubingen 5 : 4 Bundeswehr
20 31.05.2014 13:15 Passau Lacrosse 0 : 7 Eagles United
21 31.05.2014 14:30 Dreadlax 12 : 2 Vienna Monarchs
22 31.05.2014 14:30 Toblerone Lacrosse 1 : 3 Zurich Lions
23 31.05.2014 15:45 Tricksters 3 : 4 Austria
24 31.05.2014 17:00 SIS Praha 4 : 9 Druva Dynamite
25 01.06.2014 10:00 Passau Lacrosse 2 : 4 Tubingen
26 01.06.2014 10:00 Bundeswehr 2 : 5 Eagles United
27 01.06.2014 11:30 Vienna Monarchs 1 : 8 Toblerone Lacrosse
28 01.06.2014 11:30 Dreadlax 9 : 8 Zurich Lions
29 01.06.2014 13:00 Tricksters 12 : 5 SIS Praha
30 01.06.2014 14:30 Austria 7 : 8 Druva Dynamite

TRÉNINGY

UTOROK

Muži: 18:00 - 20:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

ŠTVRTOK

Muži: 18:00 - 20:00

Herný tréning, GLN Tomášiková mapa

UMIESTNENIE

SLL TOUR 2014
  V P B
Tricksters 4 0 12
Headhunterz 0 4 0

ANKETA

Na ktorom mieste skončia tento rok naši muži v NFLL?
Prví
 hlasuj
Druhí
 hlasuj
Tretí
 hlasuj
Štvrtí
 hlasuj
Piati
 hlasuj
Šiesty
 hlasuj
celkom hlasovalo: 102

archív