[ Skočiť na menu ]

Counter:

Odber oznamov cez RSS Facebook Tricksters LT Twitter Tricksters LT Youtube Tricksters LT
SúťažeTurnaje - muži
tlačiť pošli link priateľovi

Turnaje - muži

Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina A
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Tricksters SVK 2 2 0 0 0 19 : 7 6
2. 2nd Hand GER 2 1 0 1 0 13 : 10 3
3. Balkan Stars SRB 2 0 0 2 0 7 : 22 0
Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina B
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Vienna Lacrosse AUT 2 2 0 0 0 12 : 8 6
2. Tribesman Erlangen GER 2 1 0 1 0 6 : 7 3
3. Toblerone Lacrosse SUI 2 0 0 2 0 5 : 8 0
Tabuľka poradia - Základná časť - Skupina C
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Budapest Blax HUN 2 2 0 0 0 21 : 2 6
2. Graz Gladiators AUT 2 1 0 1 0 13 : 11 3
3. Team ELF EU 2 0 0 2 0 3 : 24 0
Tabuľka poradia - Nadstavbová časť - X1
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Vienna Lacrosse AUT 2 2 0 0 0 15 : 3 6
2. Tricksters SVK 2 1 0 1 0 11 : 4 3
3. Graz Gladiators AUT 2 0 0 2 0 2 : 21 0
Tabuľka poradia - Nadstavbová časť - X2
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. 2nd Hand GER 2 1 1 0 0 9 : 7 5
2. Tribesman Erlangen GER 2 1 0 1 0 8 : 8 3
3. Budapest Blax HUN 2 0 0 1 1 8 : 10 1
Tabuľka poradia - Nadstavbová časť - X3
PORADIE TÍM   Z V Vpp P Ppp S B
1. Toblerone Lacrosse SUI 2 2 0 0 0 25 : 5 6
2. Balkan Stars SRB 2 1 0 1 0 14 : 12 3
3. Team ELF EU 2 0 0 2 0 5 : 27 0
Semifinále - SF1
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Vienna Lacrosse 10 : 1 Tribesman Erlangen
Semifinále - SF2
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Tricksters 8 : 5 2nd Hand
O 3. miesto
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
2nd Hand 1 : 0 Tribesman Erlangen
Finále
DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
Tricksters 5 : 3 Vienna Lacrosse

Z - Zápasy, V - Víťazstvá, Vpp - Víťazstvá po predĺžení, R - Remízy, P - Prehry, Ppp - Prehry po predĺžení, S - Skóre, B - Body

Výhra: 3 body, Prehra: 0 bodov, Výhra v predĺžení: 2 body, Prehra v predĺženi: 1 bod

Konečné umiestnenie
PORADIE TÍM
1. Tricksters SVK
2. Vienna Lacrosse AUT
3. 2nd Hand GER
4. Tribesman Erlangen GER
5. Budapest Blax HUN
6. Graz Gladiators AUT
7. Toblerone Lacrosse SUI
8. Balkan Stars SRB
9. Team ELF EU
Rozpis zápasov
Č.Z. DÁTUM ČAS DOMÁCI SKÓRE HOSTIA
1 10.01.2014 11:20 Vienna Lacrosse 6 : 4 Tribesman Erlangen
2 10.01.2014 12:25 Tricksters 6 : 4 2nd Hand
3 10.01.2014 13:30 Budapest Blax 9 : 1 Graz Gladiators
4 10.01.2014 14:35 Tribesman Erlangen 2 : 1 Toblerone Lacrosse
5 10.01.2014 15:40 Tricksters 13 : 3 Balkan Stars
6 10.01.2014 16:45 Vienna Lacrosse 6 : 4 Toblerone Lacrosse
7 10.01.2014 17:50 2nd Hand 9 : 4 Balkan Stars
8 10.01.2014 20:00 Graz Gladiators 12 : 2 Team ELF
9 10.01.2014 21:05 Budapest Blax 12 : 1 Team ELF
10 11.01.2014 10:00 Vienna Lacrosse 3 : 2 Tricksters
11 11.01.2014 12:25 Tribesman Erlangen 3 : 4 2nd Hand
12 11.01.2014 13:30 Balkan Stars 4 : 8 Toblerone Lacrosse
13 11.01.2014 14:35 Tricksters 9 : 1 Graz Gladiators
14 11.01.2014 15:40 2nd Hand 5 : 4 pp Budapest Blax
15 11.01.2014 16:45 Toblerone Lacrosse 17 : 1 Team ELF
16 11.01.2014 17:50 Vienna Lacrosse 12 : 1 Graz Gladiators
17 11.01.2014 18:50 Budapest Blax 4 : 5 Tribesman Erlangen
18 11.01.2014 20:00 Balkan Stars 10 : 4 Team ELF
19 12.01.2014 10:00 Vienna Lacrosse 10 : 1 Tribesman Erlangen
20 12.01.2014 11:20 2nd Hand 5 : 8 Tricksters
21 12.01.2014 13:30 2nd Hand 1 : 0 Tribesman Erlangen
22 12.01.2014 14:35 Vienna Lacrosse 3 : 5 Tricksters

TRÉNINGY

PONDELOK

Muži: 17:30 - 19:30

Kondičný tréning, Kuchajda (parkovisko Inter) mapa

STREDA

Muži: 17:30 - 19:30

Kondičný tréning, Kuchajda (parkovisko Inter) mapa

PIATOK

Muži: 17:30 - 19:30

Herný tréning, Budatínska 59 mapa

ANKETA

Prečo hráš lakros?
Je to zábava
 hlasuj
Mám vela času
 hlasuj
Stretnem tam nových ludí
 hlasuj
Mám šancu byť reprezentantom
 hlasuj
Neviem
 hlasuj
celkom hlasovalo: 237

archív

FAN CLUB

Login:

Heslo:
registrovať

UMIESTNENIE

SLL TOUR 2014
  V P B
Tricksters 2 0 6
Headhunterz 0 2 0